Meghívó Munkáltatói érzékenyítő tréningre

Az Útirány Egyesület a Munkaerő-piaci Esélyegyenlőségért, mint akkreditált felnőttképző intézmény (AL-2707), a TÁMOP-1.4.3-12/1-2012-0107 azonosítószámú „SZOCIO-PRÍMA” elnevezésű projekt megvalósítója

tisztelettel meghívja

Munkáltatói érzékenyítő képzésére

Önt, aki fontosnak tartja, hogy

a pályakezdő fiatalok közül minél többen munkába helyezkedjenek,

a fiatal felnőttek fejlesztésében minél több partner vegyen részt,

a jól képzett fiatal felnőtteket minőségi szolgáltatásokkal a térségben tartsa,

a fiatal felnőttek munkatapasztalat szerzését biztosító szakember,

vagy a saját munkatársai sikereit fontosnak tartó munkáltató,

a téma iránt érdeklődő.

A program célja: a Munkáltatói érzékenyítő képzés megvalósításával az Útirány Egyesület célja növelni a pályakezdő álláskereső fiatalok fogadására kész munkaadók számát, együttműködések tkcert generálása. Célkitűzésünk alapfeltétele, a nyitott és fejlődésre képes szervezeti kultúra, a vállalati igényekre reagálás.   A munkáltatói érzékenyítés egyfajta szemléletformáló eszköz, és nem egyenlő a sajnáltatással.   Időpont: 2014. május 15-16. (csütörtök-péntek) Helyszín: Erdőspuszta Club Hotel**** (4002 Debrecen, Panoráma–Diószegi út) Herr Bukolyi Terem Ellátás: Teljes ellátás, korlátlan wellness és fitness terem használattal Elhelyezés:

1 ágyas szobákban

További információ: Tóth Péter szakmai vezetőtől kérhető az alábbi elérhetőségeken: utiranyegyesulet@gmail.com +36 20 310 01 09.   A rendezvényen való részvétel térítésmentes, tkcert.com azonban előzetes regisztrációhoz és visszajelzéshez kötött. Jelentkezéseket korlátozott számban tudunk elfogadni! Regisztrálni lehet az utiranyegyesulet@gmail.com e-mail címen. Jelentkezési határidő. 2014. április 22. 12.00 óra

Posted in Tehetségkonferencia.

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.